Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Siatki do tenisa stołowego

Siatka do ping-ponga – wybierz właściwą w sklepie Sportano

Siatka do ping-ponga to niezbędny element wyposażenia sportowego – zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych graczy tenisa stołowego. Wysokiej jakości siatki do stołu do ping-ponga wykonano z trwałych, wodoodpornych materiałów oraz wyposażono w systemy szybkiego montażu, dzięki którym transport będzie prosty i szybki – tak, abyś zawsze mógł cieszyć się emocjonującymi rozgrywkami w każdym miejscu.

Sportano to internetowy sklep sportowy, w którego asortymencie znajdziesz produkty od cenionych marek, które wybierają profesjonaliści. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednie zestawy do tenisa stołowego oraz siatki, które dadzą Ci gwarancję rozgrywki pełnej emocji bez względu na to, czy preferujesz styl wszechstronny, ofensywny, defensywny, czy też może gra w ping-ponga to Twoje amatoskie hobby.

Jak wybrać właściwą siatkę do tenisa stołowego i na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Siatka na stół do ping-ponga powinna posiadać możliwość regulacji i idealnego dopasowania do wymiarów stołu. Siatki do tenisa stołowego dostępne w asortymencie Sportano wyposażono w systemy prostej regulacji napięcia przy użyciu sznurka, gwarantujące ich odpowiednie naprężenie i komfort rozgrywki. Ważnym elementem są także uchwyty, na przykład system szybkiego montażu typu clip-on, umożliwiający błyskawiczne rozłożenie i złożenie siatki.

Bardzo istotne jest, aby materiały, z których jest wykonana siatka, były wytrzymałe i rozciągliwe, co niweluje ryzyko ich przerwania w trakcie gry. Odpowiednim wyborem będzie elastyczna siatka do tenisa stołowego z tworzyw takich jak np. nylon, który zapewnia trwałość i odporność siatki na warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie będzie narażona na uszkodzenia nawet przy emocjonujących rozgrywkach outdoorowych. Stół wraz z siatką może znajdować się na zewnątrz, bez obaw o zniszczenia spowodowane deszczem.

Biała taśma znajdująca się na górnym wykończeniu siatki do ping-ponga ułatwia grę zapewniając odpowiednią widoczność podczas rozgrywki, a składane słupki ze stali lub metalu gwarantują stabilność, szybki montaż i łatwy transport siatki, która po złożeniu ma kompaktowe wymiary. Siatki do tenisa stołowego od cenionych marek to pewność najwyższej, niezmiennej przez lata jakości i komfortu gry.

Wysokość siatki do tenisa stołowego – jakie są wymiary siatki do ping-ponga?

Dopasowanie wymiarów siatki do ping-ponga do danego stołu nie powinno stanowić problemu, ponieważ stoły do gry zazwyczaj mają standaryzowane wymiary odpowiadające powszechnie przyjętym normom tego sportu (zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów).

Przyjmuje się, że stół do tenisa stołowego powinien mieć minimum 152,5 cm szerokości, 274 cm długości oraz 76 cm wysokości. Wysokość siatki do ping-ponga powinna wynosić 15,25 cm przy jej odpowiednim naciągnięciu, jednak system regulacji umożliwia jej ewentualne opuszczenie w przypadku amatorskich rozgrywek. Wymiary siatki do tenisa stołowego oraz pozostałych akcesoriów mogą różnić się w przypadku wyrobów przeznaczonych dla dzieci.

Rozwiń opis Zwiń opis