• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

BOSU

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

BOSU to nowoczesna marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnych poduszek do balansu, które świetnie sprawdzają się zarówno podczas statycznych, jak i dynamicznych ćwiczeń oraz mogą być wykorzystywane w różnego rodzaju treningach: obwodowym, rozciągającym, rekreacyjnym, a nawet kondycyjnym. Świadczy to o wszechstronności flagowego produktu marki BOSU. David Weck, czyli założyciel marki i pomysłotwórca produktów BOSU przez wiele lat pogłębiał swoją wiedzę z dziedziny sportu oraz poszukiwał innowacyjnych rozwiązań, aby opracować nowoczesne narzędzie treningowe, które pozwoli na zwiększenie efektywności treningu oraz będzie uniwersalne w użyciu. 
 
Na przestrzeni lat marka nieustannie się rozwijała, a obecnie jest jednym z największych i najbardziej renomowanych producentów poduszek do balansu. Z jej produktów korzystają na całym świecie tysiące zadowolonych użytkowników, wśród których znajdują się zarówno początkujący, jak i zaawansowani sportowcy, którzy poszukują różnych form aktywności urozmaicających codzienne treningi. W ofercie marki oprócz poduszek znajdują się także specjalistyczne stojaki i wieszaki na piłki. Wśród czołowych linii produktowych producenta można wymienić między innymi BOSU Home oraz BOSU Powerstax. 
 
Wysoka jakość wykonania, funkcjonalność oraz wytrzymałość to główne cechy produktów sygnowanych znakiem marki BOSU. Oprócz tego jednak firma zwraca szczególną uwagę na kwestie estetyczne, oferując produkty w różnych wariantach kolorystycznych. 

Rozwiń opis Zwiń opis