Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Cornilleau

Cornilleau

Cornilleau to francuska marka, która od 1969 roku produkuje specjalistyczne stoły do tenisa stołowego. Masowa produkcja rozpoczęła się od dużego zamówienia dla BHV Paris na 300 stołów. Choć przekształcenie małej firmy w profesjonalną fabrykę, która produkuje takie ilości, wydawało się niemożliwe do zrobienia, to wyzwanie doszło do skutku i zostało zrealizowane z pomyślnością. Od tamtego momentu marka nabiera na popularności i staje się jednym z wiodących liderów w produkcji sprzętów do tenisa stołowego.  

W 1976 roku Cornilleau podejmuje się współpracy z renomowanym sportowcem, wielokrotnym mistrzem gry w tenisa stołowego Francji i Europy- Jacques'em Secretinem. Ta współpraca przynosi firmie dużą sławę, a zawodnik angażuje się w procesy produkcji i przekazuje zakładowi swoją praktyczną wiedzę. Wskutek tego powstają niezwykle funkcjonalne akcesoria. Od 1988 roku marka Cornilleau zajmuje się także popularyzacją ping-ponga i na szeroką skalę zaczyna upowszechniać ten sport poprzez produkcję laminowanych outdoorowych stołów tenisowych

W 1995 roku firma wprowadziła na rynek pierwsze składane stoły, które zrewolucjonizowały dotychczasowe podejście do ich produkcji na masową skalę. Zaledwie pięć lat później marka zaczęła uwzględniać w swojej ofercie także inne akcesoria, jak rakietki do tenisa stołowego oraz piłeczki do ping-ponga. 

Obecnie marka jest niekwestionowanym liderem, który produkuje niezbędne i praktyczne akcesoria do gry w tenisa stołowego. Z produktów Cornilleau mogą korzystać zawodowi tenisiści, początkujący zawodnicy oraz ci, dla których ping-pong to aktywna forma rozrywki.  

Rozwiń opis Zwiń opis