Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Matrix Fitness

Powstała w 2001 roku firma Matrix Fitness jest jednym z wiodących producentów sprzętów oraz akcesoriów do ćwiczeń siłowych i treningów cardio, wykonywanych zarówno w warunkach domowych, jak i na salach fitness. Marka skutecznie zrewolucjonizowała podejście do projektowania poszczególnych sprzętów i nadała im nowy wymiar jakości oraz funkcjonalności. Obecnie produkty sygnowane znakiem Matrix Fitness dystrybuowane są na wiele zagranicznych rynków, dlatego można znaleźć je na profesjonalnych siłowniach w różnych miejscach na świecie. Firma posiada szeroką ofertę dla klientów indywidualnych, którym proponuje pełne wyposażenie do domowych siłowni. Są to m.in. rowery stacjonarne, wioślarze treningowe, ergometry, ławki treningowe, orbitreki oraz bieżnie
 
Firma wykorzystuje w procesie produkcji wiele systemów technologicznych, które z powodzeniem stosuje w wytwarzanych sprzętach. Dzięki temu konkretne produkty są niezwykle wytrzymałe oraz funkcjonalne. Nowoczesne sprzęty fitness od Matrix Fitness wyposażono w innowacyjne konsole z łącznością Wi-Fi, wyświetlające wszelkie informacje dotyczące treningu oraz na bieżąco analizujące parametry aktywności. Coraz częściej innowacyjne konsole są kompatybilne z mobilnymi aplikacjami treningowymi oraz posiadają gniazda na słuchawki i stelaże do czytania, dzięki czemu każdą aktywność w łatwy sposób można urozmaicić dodatkową rozrywką. 
 
Wśród najważniejszych serii produktowych marki Matrix Fitness można wymienić m.in. linię Performance z najwyższej jakości sprzętami do klubów fitness oraz serię Endurance z wytrzymałymi produktami do intensywnych treningów domowych. Ze specjalistycznych akcesoriów treningowych od Matrix Fitness mogą korzystać zarówno amatorzy ćwiczeń siłowych, jak i profesjonaliści, dla których sport to styl życia. 

Rozwiń opis Zwiń opis