Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Nordica

Nordica

Nordica to powstała w 1939 roku włoska firma, która początkowo specjalizowała się w produkcji butów biegowych i wspinaczkowych. Po zakończeniu II wojny światowej założyciele firmy: Adrian i Oddon Vaccari postanowili o zmienieniu koncepcji marki i zadecydowali o rozpoczęciu produkcji profesjonalnych nart, obuwia narciarskiego, a także innych akcesoriów typu plecaki i pokrowce na sprzęty. Taka oferta marki funkcjonuje do dziś.  


W 1968 roku Nordica dokonała światowej zmiany w podejściu do wytwarzania butów narciarskich - skórzane modele obuwia opatrzono dodatkową warstwą plastiku PCV, dzięki czemu znacznie zwiększono sztywność i właściwości amortyzujące buta. Była to na tamte czasy prawdziwa rewolucja, która pozwoliła marce Nordica wspiąć się na szczyt i zostać jednym ze światowych liderów produkcji sprzętu narciarskiego. W latach 70. marka zaczęła wytwarzać akcesoria w masowych ilościach i przejęła aż 30% globalnej produkcji. 


Na przestrzeni lat firma Nordica osiągnęła spektakularne sukcesy i zrewolucjonizowała podejście do produkcji sprzętu narciarskiego, dzięki opracowywaniu i korzystaniu z nowoczesnych technologii: Infrared Technology, 3D Performance Fit, Comfort Fit. Produkty marki są wykonane z dbałością o każdy szczegół i wykazują się wysoką wytrzymałością, dlatego z powodzeniem mogą korzystać z nich sportowcy o każdym stopniu zaawansowania. 


Z akcesoriów sygnowanych marką Nordica korzystają światowej klasy narciarze wyścigowi i zjazdowi, którzy przetestowali produkty na własnej skórze i zaufali wysokiej jakości gwarantowanej przez światową firmę Nordica.  

Rozwiń opis Zwiń opis