Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Street Surfing

Street Surfing to marka, która wyznacza nowe standardy w aktywnym trybie życia, oferując produkty dla każdego – od dzieci po dorosłych, od początkujących po zaawansowanych użytkowników. Każdy może stać się #streetsurferem i cieszyć się aktywnym stylem życia, opanowując własne ruchy na desce czy hulajnodze.

Street Surfing wyróżnia się na tle innych marek swoją uniwersalnością i dostępnością. Oferując szeroką gamę desek od longboardów aż po klasyczne deskorolki do tricków, hulajnóg i innych akcesoriów, Street Surfing zapewnia doskonałą jakość i wydajność, bez względu na poziom umiejętności użytkownika.

Marka Street Surfing podkreśla znaczenie chęci do działania, wyrażania siebie i czerpania z życia pełnymi garściami. Dzięki swoim produktom Street Surfing inspiruje do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, jednocześnie promując kulturę miejskiego surfingu i jazdy na hulajnodze.

Z zaangażowaniem w innowacyjność i jakość, Street Surfing kontynuuje swoją misję dostarczania produktów, które są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe i przystępne cenowo. Dzięki temu marka Street Surfing stała się ulubioną wśród miłośników aktywnego stylu życia na całym świecie.

Rozwiń opis Zwiń opis