Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Bestway

Bestway

Założona w 1994 roku firma Bestway to światowy producent różnych artykułów rekreacyjnych typu produkty campingowe, materace, a przede wszystkim baseny naziemne, które są najbardziej rozpoznawalnym na świecie produktem marki. Doskonała jakość, wytrzymałość oraz wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne to cechy basenów stelażowych. Co więcej, marka posiada w swojej ofercie także inne przydatne do nich akcesoria, jak filtry do wody. Dzięki temu za pomocą produktów firmy Bestway każdy konsument może wyposażyć się w najpotrzebniejsze akcesoria do letniej rekreacji. 
 
Zanim wszystkie produkty sygnowane znakiem marki Bestway są dopuszczone do sprzedaży, przechodzą przez szereg wymagających testów, które sprawdzają ich właściwości. Ponadto nad całym procesem produkcyjnym czuwają branżowi profesjonaliści, inżynierowie oraz projektanci, którzy wspólnymi siłami opracowują nowoczesne materiały, które później stosowane są w poszczególnych produktach. Ze względu na te działania każdy użytkownik może mieć pewność, że kupiony przez niego produkt od marki Bestway jest najwyższej możliwej jakości. 
 
Firma angażuje się także w proekologiczne działania, które mają na celu redukcję emisji dwutlenku węgla do atmosfery, a dodatkowo konsekwentnie stosuje w swoich zakładach produkcyjnych zasady recyklingu oraz w miarę możliwości korzysta z odnawialnych źródeł energii.  

Rozwiń opis Zwiń opis