• Dostawa od 0 zł
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka nawet w 24 h
Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Schildkröt

Schildkröt

Schildkröt to marka, której historia sięga 1889 roku. Jej założyciele - Friedrich Bensinger oraz bracia Lenel opracowali wówczas pierwsze na świecie celuloidowe piłki tenisowe. Było to przełomowe odkrycie, o czym świadczy choćby fakt, że ten materiał do dziś króluje przy produkcji piłek. Obecnie Schildkröt jest jedną z najbardziej docenianych na świecie marek, które zrewolucjonizowały podejście do wytwarzania poszczególnych akcesoriów sportowych. 

Marka nie poprzestaje na dotychczasowych osiągnięciach i cały czas wyznacza standardy w produkcji sprzętu do tenisa oraz innych produktów. Ciągły rozwój pozwolił firmie na wypracowanie innowacyjnych technologii, jak Adjustable Balance Point, Anti Vibe System oraz Quick Rubber Change, które doskonalą produkty sygnowane nazwą marki Schildkröt oraz podnoszą ich wydajność i wytrzymałość. 

Asortyment marki Schildkröt nie ogranicza się jednak tylko do tenisa stołowego. Firma ma w swojej ofercie także specjalistyczne akcesoria do jogi (maty oraz kostki), a także profesjonalne hantle do ćwiczeń, gumy oraz ekspandery. Tak szeroka oferta producenta świadczy o ciągłym rozwoju marki. Wybierając produkty sportowe od Schildkröt można mieć pewność o ich najwyższej jakości, dzięki ich przygotowaniu z dbałością o każdy detal.  

Rozwiń opis Zwiń opis