Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Hiplok

Hiplok to brytyjska marka, która zdobyła uznanie na całym świecie, tworząc niezrównane zapięcia i zabezpieczenia do rowerów. Założona przez dwóch pasjonatów jazdy na rowerze - Bena Smitha i Johna Abrahamsa, marka Hiplok ma na celu zaspokoić potrzeby współczesnych rowerzystów, szukających nie tylko skutecznego, ale i wygodnego zabezpieczenia dla swoich rowerów. 

Każdy produkt Hiplok jest owocem pasji, doświadczenia i wiedzy jego założycieli. Zrozumienie, czego rowerzyści naprawdę potrzebują i połączenie tego z innowacyjnym podejściem do projektowania i produkcji, pozwoliło na stworzenie zabezpieczeń, które nie tylko chronią rowery, ale są także łatwe w użyciu i wygodne do noszenia. 

Produkty Hiplok są projektowane i produkowane w Wielkiej Brytanii przez zespół innowatorów i rowerzystów, co gwarantuje, że każde zapięcie jest stworzone z myślą o najwyższych standardach bezpieczeństwa i wygody użytkowania. 

Hiplok to marka, która nie tylko zabezpiecza rowery, ale także tworzy nowe standardy w dziedzinie zabezpieczeń rowerowych. To marka dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, jakość i styl - dla tych, którzy cenią sobie rowerową pasję. 

Rozwiń opis Zwiń opis