Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Opro

Opro, założony ponad 25 lat temu w 1997 roku przez dr Anthony'ego Lovata, jest najbardziej zaawansowanym technologicznie producentem ochraniaczy na zęby na świecie i pionierem w dziedzinie ochrony jamy ustnej. Z nowoczesnej fabryki w Hertfordshire (Wielka Brytania), Opro jest oddany tworzeniu najwyższej jakości ochraniaczy na zęby, wykorzystując innowacje i technologię na rzecz sportowców na wszystkich poziomach.

Opro wyróżnia się innowacyjnością w dziedzinie ochrony jamy ustnej. Od momentu powstania firma wsparła ponad dziesięć milionów sportowców na całym świecie dzięki swojej gamie patentowanych ochraniaczy o indywidualnym dopasowaniu. W uznaniu za przełomową pracę w dziedzinie ochrony jamy ustnej, Opro zostało uhonorowane Nagrodą Królowej za Innowacje w 2007 i 2019 roku.

Opro wprowadził na rynek OPROtec, rozszerzając swoją ekspertyzę w projektowaniu i inżynierii czołowej ochrony sportowej o gamę wysokiej jakości wspomagaczy i stabilizatorów sportowych. Wspomagacze OPROtec łączą terapeutyczne i rozgrzewające działanie neoprenu z kompresyjnymi właściwościami bezszwowej technologii dziania. Dla dodatkowego komfortu, wnętrze wspomagaczy pokryto silikonowym uchwytem, zapewniającym ich stabilność podczas noszenia. Opro oferuje dożywotnią gwarancję na swoje produkty.

Rozwiń opis Zwiń opis