Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Maski do nurkowania i snorkelingu

Maski do nurkowania: rozpocznij podwodne szaleństwo ze Sportano.pl 

Nurkowanie to wspaniała możliwość poznania podwodnego świata oraz spędzania wolnego czasu. Aby robić to efektywnie, dobrze jest wybrać odpowiednie akcesoria, które są dostępne w szerokiej ofercie sportowej sklepu Sportano.pl. Produkty renomowanych marek, które oferujemy, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. 

Ochrona oczu przed wodą, świetna widoczność, możliwość dostosowania szkieł do własnych potrzeb to tylko niektóre z zalet, jakie posiadają maski do nurkowania dostępne w ofercie Sportano.pl. 

Najlepsze maski do nurkowania dla dorosłych

Dobra maska do nurkowania to podstawa udanej zabawy. Musi ona być dostosowana do indywidualnych potrzeb i parametrów, ale również stopnia zaawansowania użytkownika. Do wyboru są maski z dzieloną oraz pojedynczą szybą. Te pierwsze pozwalają osiągnąć szerszy kąt widzenia, a dodatkowo zapewniają komfort również osobom z wadami wzroku. W szkłach dzielonych istnieje możliwość wstawienia soczewek korekcyjnych, które zapewnią doskonałą widoczność. W ofercie Sportano.pl znajdziesz obydwa warianty masek.  

Maski do nurkowania pełnotwarzowe

Maski do nurkowania full-face to idealny wybór do profesjonalnych nurków, którzy potrafią spędzić pod wodą dużo czasu. Tego rodzaju modele mogą zostać podłączone do butli tlenowej.  

Maski do nurkowania rekreacyjnego

Jeżeli nurkujesz rekreacyjnie, idealnym wyborem będzie maska do nurkowania z pojedynczą szybą. Zapewni ona komfort podczas podwodnego zwiedzania, dodatkowo daje szerokie pole widzenia. Warto stawiać na maski nieparujące, które pozwolą na nurkowanie w komfortowych warunkach.  

Maski do nurkowania wyczynowego 

Nurkowanie wyczynowe wymaga stałego dostępu do powietrza oraz ochrony twarzy. Oznacza to, że najlepiej wybrać maskę pełnotwarzową, która zapewni możliwość podłączenia się do butli z tlenem. Aby zapewnić sobie szerokie pole widzenia, dobrze jest zdecydować się na maskę panoramiczną. Maska musi być przede wszystkim szczelna i minimalizować ryzyko zaparowania. Jednym ze sportów wyczynowych, w których wykorzystuje się modele pełnotwarzowe, jest freediving, czyli nurkowanie na wstrzymanym oddechu, oraz shallow diving, który polega na skakaniu z wysokości do najniższej możliwej głębokości.  

Jaką maskę do nurkowania wybrać dla dziecka?

Maski do nurkowania dla dzieci niewiele różnią się od tych dla dorosłych. Różnica polega przede wszystkim na doborze rozmiaru, ponieważ modele dziecięce będą zdecydowanie mniejsze. Maska dla dziecka musi być idealnie dopasowana do twarzy, aby woda nie wlewała się do jej wnętrza.  Oferta Sportano.pl pozwoli wybrać najlepszy sprzęt do nurkowania, posiadający parametry dopasowane do oczekiwań i wymagań każdego klienta.  

Rozwiń opis Zwiń opis