Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Scoot & Ride

Powstała w 2010 roku marka Scoot & Ride specjalizuje się w produkcji profesjonalnych sprzętów oraz akcesoriów dla dzieci jak hulajnogi, plecaki i kaski. W ciągu ostatniej dekady marka rozwinęła się i znacznie poszerzyła zakres swojej działalności o dystrybucję na wiele rynków zagranicznych.  
 
Dla marki Scoot & Ride niezwykle ważna jest wielofunkcyjność oraz wydajność każdego sprzętu, dlatego firma kieruje swoją uwagę w produkowaniu na wykorzystywanie tylko wysokogatunkowych materiałów, które są dodatkowo przyjazne środowisku i nadają się do recyklingu. 
 
Produkty marki Scoot & Ride dedykowane są najmłodszym użytkownikom, dlatego w tym przypadku szczególnie liczą się certyfikaty, które poświadczają jakość wykonania produktu oraz jego wytrzymałość. Producent spełnia wszelkie normy, jak: E N71/ EN 14619/ EN 1078 oraz wiele innych, które zapewniają o bezpieczeństwie użytkowania. Co więcej, firma unika także stosowania PVC oraz innych syntetyków na rzecz materiałów pochodzących od sprawdzonych dostawców. 
 
Zanim produkty sygnowane marką Scoot & Ride zostają wypuszczone do sprzedaży, przechodzą przez wiele testów, dzięki czemu można mieć pewność, że zakupiony sprzęt został wykonany z dbałością o każdy szczegół. Akcesoria od producenta Scoot & Ride są bezpieczną i gwarantującą doskonałą zabawę pozycją dla najmłodszych użytkowników. 

Rozwiń opis Zwiń opis