Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Smith

Smith to marka powstała w 1965 roku z inicjatywy miłośnika narciarstwa – Boba Smitha. Zaledwie kilka lat od powstania firma rozpoczęła produkcję swoich pierwszych gogli narciarskich, a w następnych latach dopracowywała używane materiały i wprowadzała innowacyjne technologie, takie jak system wentylacyjny Turbo Fan, bezpośrednio przekładający się na jakość produktu i komfort użytkowania. Pod koniec lat 90. Smith wprowadził do sprzedaży nowoczesne gogle o szerokim polu widzenia i przeciwsłonecznych szkłach, a już w latach dwutysięcznych pojawiły się pierwsze kaski narciarskie sygnowane logotypem tej marki.  

Obecnie Smith jest jednym z najbardziej renomowanych producentów gogli i kasków narciarskich na całym świecie. Ze sprzętów tej firmy z powodzeniem korzystają zarówno początkujący, jak i zaawansowani na stoku narciarze. Wśród najnowocześniejszych systemów wykorzystywanych w produktach marki można wymienić m.in. soczewki ChromaPop™ oraz specjalistyczną konstrukcję Aerocore 

Od samego początku istnienia marka nieustannie się rozwija po to, aby dostarczać miłośnikom sportów zimowych najwyższej jakości sprzęt, który zda test nawet w ekstremalnych warunkach.  

Rozwiń opis Zwiń opis