Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Gunki

Założycielem holenderskiej marki sprzętu wędkarskiego jest Carl Visser. Początki Gunki sięgają 2008 r. i wiążą się z wędkarstwem spinningowym. Pod koniec 2014 r. firma przeniosła się do obecnej lokalizacji w Didam i rozszerzyła swój asortyment o sprzęt do połowu ryb drapieżnych. Firma jest również organizatorem turnieju GUNKI Iron Tournament, czyli największych zawodów w street fishingu w Europie
 
Marka skupia się na tworzeniu produktów wysokiej jakości, które są skrojone na miarę potrzeb i budżetu zarówno hobbystów, jak i profesjonalnych wędkarzy. W bogatej ofercie należy wyróżnić wędziska wędkarskie Iron-T zbudowane na starannie wyselekcjonowanych blankach i wykończone oczkiem Fuji KR Concept. Inne cieszące się uznaniem wędkarzy serie to Street Fishing Concept, Gunki Squad, Gunki Finesse czy Gunki Belly Boats (z opcją rozbudowy i dostosowania do indywidualnych potrzeb wędkarza).  
 
Asortyment Gunki to także kołowrotki, przynęty i drobniejsze akcesoria wędkarskie. Marka korzysta z doświadczenia specjalistów i techników z całej Europy, aby dopasować swoje produkty do różnych stylów, technik i taktyk łowienia. 

Rozwiń opis Zwiń opis