Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Hama

Hama to renomowana niemiecka marka, znana na całym świecie za swoje wysokiej jakości akcesoria fotograficzne i elektroniczne. Założona w 1923 roku w Dreźnie przez 18-letniego fotografa Martina Hanke, marka Hama stanowi symbolem innowacyjności i niezawodności. 

Nazwa "Hama" jest połączeniem nazwiska i imienia założyciela - Hanke Martin, a jej slogan reklamowy, „Hat alles, macht alles”, czyli „Ma wszystko, robi wszystko”, doskonale oddaje filozofię działania marki. Hama to jedno z miejsc, gdzie profesjonaliści i miłośnicy technologii znajdują wszystko, czego potrzebują do pełnego wykorzystania swojego sprzętu. 

Główna siedziba firmy mieści się w malowniczym mieście Monheim w Bawarii, gdzie zespół Hama pracuje nieustannie nad tworzeniem innowacyjnych produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości. 

Polski oddział Hama powstał w 2000 roku w Robakowie pod Poznaniem. Od tamtej pory marka stale rośnie, dostarczając polskim konsumentom szeroki wachlarz produktów - od akcesoriów fotograficznych, przez różnego rodzaju kable i adaptery, aż po zaawansowane urządzenia multimedialne. 

Jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży akcesoriów elektronicznych i fotograficznych, Hama to obietnica niezawodności i innowacyjności. Z produktami tej marki każda chwila jest idealna do uchwycenia, a każde urządzenie elektroniczne staje się jeszcze bardziej funkcjonalne i komfortowe w użyciu. 

Rozwiń opis Zwiń opis