Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

FLY HUMAN FLY to wiara w transformacyjną moc ruchu.

FLY HUMAN FLY to celebracja społeczności.

FLY HUMAN FLY to nieskończone możliwości.

 

Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w maratonach, czy triathlonach, wędrujesz lub spacerujesz, uprawiasz jogę czy ćwiczysz na siłowni — HOKA tworzy świat nieskończonych możliwości, ożywiając uczucie latania. Poruszaj się w obranym przez siebie kierunku, tworząc nowe perspektywy i poznając nowych ludzi.ROAD RUNNING

Innowacyjna amortyzacja w środkowej części podeszwy butów HOKA umożliwia płynne przetaczanie stopy, co redukuje zmęczenie podczas długich biegów. Dynamika biegu nie pozostaje w tyle za amortyzacją. Inżynierowie marki doskonale wyważają amortyzację i sprężystość podeszwy, zapewniając szybkie przejścia i efektywne odbijanie się od podłoża. Dzięki temu biegacz może cieszyć się w pełni efektywnym treningiem lub pełnym dynamiki startem w biegach ulicznych.

TRAIL RUNNING

Buty do biegania w górach marki HOKA to prawdziwy klucz do bezgranicznych szlaków i wymagających startów na długich trasach ultramaratonów. Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających terenach, oferują niską wagę, oszczędzając energię biegacza podczas długich biegów. Niezależnie od warunków zachowują przyczepność do podłoża na mokrych leśnych duktach. Dzięki doskonałej amortyzacji i przyczepności biegacz może cieszyć się pełną swobodą, pokonując własne biegowe granice.

TREKKING

Buty trekkingowe marki HOKA to pewny wybór dla entuzjastów górskich wędrówek. Innowacyjna amortyzacja chroni stawy, redukuje zmęczenie i ryzyko kontuzji. Zapewniają pewność kroków na różnorodnych nawierzchniach szlaków, w tym na kamieniach, korzeniach i mokrym podłożu. Zabezpieczone przed wilgocią, błotem i deszczem, umożliwiając bezproblemowe przemierzanie szlaków w trudnych warunkach atmosferycznych. Dzięki połączeniu technologi z wymaganiami użytkowników może cieszyć się pełnią przyjemności przemierzania górskich szlaków.


Obuwie damskie HOKA

Niezależnie czy biegasz po asfalcie, w terenie, czy wędrujesz po górskich szlakach z HOKA znajdziesz idealne buty dopasowane do swoich potrzeb.

Obuwie męskie HOKA

Bieg uliczny, ultramaraton w górach, czy trekking na wymagających szlakach z HOKA znajdziesz buty na miarę swoich potrzeb.


Technologie HOKA

Każdy but HOKA łączy w sobie precyzyjnie dostrojone technologie, aby zapewnić każdemu sportowcowi niezapomnianych wrażeń.

CUSHIONED MIDSOLE

Amortyzowana podeszwa bazuje za zastosowaniu EVY — specjalnej pianki umieszczonej w warstwie śródpodeszwy. Wykonana jest one z lekkiego, amortyzującego tworzywa — nawet do 2,5 razy grubszego niż w klasycznych butach biegowych. Zastosowanie EVY wiąże się z absorpcją energii kinetycznej, co w konsekwencji prowadzi do wysokiego poziom niwelowania wstrząsów w czasie stawianie kolejnych kroków.

META-ROCKER

Meta-Rocker to specjalny układ geometrii śródpodeszwy, charakteryzujący się niewielką różnicą w kołysce pomiędzy piętą a palcami. Tworzy to unikalny efekt podparcia, ułatwiając poprawne stawianie stóp w czasie biegu, tym samym wspierając jego naturalną technikę. Przekłada się to na zwiększenie efektywności biegu.

PROFLY™

PROFLY™ to technologia, która w inteligentny sposób wspiera amortyzację śródpodeszwy, oraz dynamikę biegu. Dzieli zastosowaną w niej piankę na dwie strefy — bardziej miękką w rejonie stopy i gęstszą w przedniej część stopy. Chroniąc piętę i zapewniając stopie miękkie lądowanie, PROFLY™ równocześnie zapewnia lepsze wybicie z palców. Przekłada się to na dynamikę i szybkość biegu. 

HOKA® jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się marek obuwia biegowego w historii. Producent w swoich projektach czerpie z doświadczeń najlepszych biegaczy, dzięki czemu buty HOKA gwarantują wyjątkową amortyzację i wsparcie, zapewniając biegaczowi płynność biegu. HOKA promuje innowacyjność oraz nieszablonowy design swojego obuwia. Typowa dla HOKA gruba podeszwa oraz łódkowaty kształt, niskie osadzenie stopy w ramie buta, minimalna waga oraz bogata kolorystyka – to elementy charakterystyczne Marki.  Czy to na linii startu, czy podczas codziennych treningów — fani marki doceniają odważne podejście do tworzenia nowych produktów. HOKA stwarza swoim miłośnikom możliwość rozwijania ich pasji oraz osiągania życiowych rezultatów.