Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

KEFUS

Marka Kefus, założona w 2005 roku, to firma z długą historią innowacji i badań, kierowana przez farmaceutę z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma narodziła się jako kontynuacja wcześniejszych prac, rozwijając się od małego laboratorium w aptece do nowoczesnego zakładu przemysłowego. Pierwsze lata działalności były okresem nauki i rozwoju, z koniecznością adaptacji do nowego paradygmatu przemysłowego.

Obecnie Kefus angażuje się w ambitny projekt tworzenia kosmetyków, produktów higienicznych i zdrowotnych. Filozofia firmy pozostaje niezmienna – produkowanie zgodnie z najwyższymi standardami jakości, badanie i innowacje, przy jednoczesnym szacunku dla natury. Produkty Kefus charakteryzują się wysokim stopniem naturalności i czystości, z naciskiem na składniki naturalne, organiczne i ekologiczne.

Kefus nieustannie podkreśla znaczenie wysokich standardów jakości, posiadając akredytacje ISO UNE-EN ISO 9001:2015, UNE-EN ISO 13485:2016, oraz UNE-EN ISO 22716. Firma podchodzi odpowiedzialnie do produkcji, łącząc standardy jakościowe z dbałością o detale.

Kefus pozostaje wierna swojej filozofii badań i innowacji, co w połączeniu z bogatym doświadczeniem, przekłada się na obszerny katalog produktów. Oferta obejmuje szeroką gamę produktów sanitarnych, fizjoterapeutycznych, sportowych i fryzjerskich.

Rozwiń opis Zwiń opis