Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Tabou

Tabou, założona we Francji w 1991 roku przez Fabiena Vollenweidera, to renomowana marka znana z produkcji wyjątkowych i innowacyjnych desek foil oraz desek do windsurfingu. Fabien, z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu desek, pozostaje akcjonariuszem Tabou Boards do dziś, co odzwierciedla jego pasję do kształtowania, marki i nieustające dążenie do innowacji w projektowaniu desek.

Każdy produkt Tabou jest wynikiem tej pasji oraz wiedzy, którą Fabien i jego zespół zawodników klasy światowej wnoszą w proces rozwoju. Dzięki temu oferta Tabou Boards obejmuje deski, które łączą w sobie wydajność, łatwość użytkowania i trwałość w różnych warunkach, jakie można napotkać na całym świecie.

Fabien Vollenweider jest głównym projektantem i założycielem Tabou Boards. Jego ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu desek, bliski kontakt z zespołem testującym i otwarte podejście do kształtowania pozwalają mu na tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla desek. Z Tabou Boards każdy miłośnik tych sportów ma szansę doświadczyć doskonałości, zarówno w kwestii technologii, jak i estetyki wydajnych i trwałych desek.

Rozwiń opis Zwiń opis