• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Rakietki do tenisa stołowego

Produkty: 39

Zobacz jako

Rakiety do tenisa stołowego na Sportano.pl

Tenis stołowy ze Sportano.pl to rozgrywka na wysokim poziomie. Kluczem do sukcesu i emocjonującej gry jest profesjonalne wyposażenie dopasowane do poziomu umiejętności zawodnika. W naszej ofercie znajdziesz rakiety do tenisa stołowego wykonane z najwyższej jakości materiałów i dedykowane różnym stylom gry. Niezależnie, czy stawiasz na rekreacyjne starcia, czy zawodowe turnieje – możesz w każdej sytuacji liczyć na niezawodny sprzęt o precyzyjnym wykonaniu z ofert najlepszych marek.

Jaką rakietę do tenisa stołowego kupić?

Sklep Sportano oferuje paletki do tenisa stołowego, które spełnią oczekiwania zawodowych graczy, jak i miłośników rekreacyjnego odbijania piłki w klubie. Jaka rakieta do tenisa stołowego jest najlepsza na początek przygody z tym sportem? Przy wyborze idealnego modelu spotkasz się z 3 parametrami, które opisują cechy rakiety do tenisa stołowego – kontrola, rotacja i szybkość określane przy pomocy skali 1-10 oraz 1-100 w zależności od producenta. Dla początkujących zawodników sprawdzą się paletki o większej kontroli, ale mniejszej prędkości, co ułatwi manewrowanie i pozwoli lepiej wyczuć piłkę. Na konstrukcję zazwyczaj składa się deska typu ALL, doskonała do nauki techniki uderzeń oraz okładzina – im cieńsza, tym lepsza dla początkujących, dlatego postaw na grubość 1,2-1,4 mm.


Szukasz rakiety do tenisa stołowego, która pozwoli Ci rozwinąć umiejętności? W ofercie Sportano.pl znajdziesz modele gwarantujące dość wysoki poziom kontroli i większą prędkość. Modele typu ALL i ALL+ umożliwiają dynamiczne i dokładne zagrania. Przy regularnych treningach wybierz paletki o grubości okładziny powyżej 1,5 mm. Decydując się na lżejszą rakietę, zyskasz większą kontrolę, natomiast na cięższą – szybkość.


Profesjonalna rakieta do tenisa stołowego jest wykonana z myślą o konkretnym stylu gry. W Sportano dostępne są rakietki zaprojektowane dla graczy ofensywnych, którzy lubią szybką grę i cenią mocne uderzenia oraz rakietki przeznaczone dla graczy defensywnych nastawionych na skuteczne odparcie ataku przeciwnika. Preferujesz szybkie tempo i silne zagrywki? Wybierz model z deską OFF lub OFF- i OFF+, który pozwoli Ci wykazać się umiejętnościami podczas pojedynku o wysokiej szybkości. Jeśli wybierasz grę defensywną i techniczną, rakiety z deskami DEF, DEF+ i ALL o wysokiej kontroli i niskiej szybkości są stworzone dla Ciebie.

Najlepsze paletki do tenisa stołowego od profesjonalnych marek

Sklep Sportano oferuje paletki do rekreacyjnej gry w tenisa stołowego oraz profesjonalne rakiety, które zostały zatwierdzone przez Międzynarodową Federację Tenisa Stołowego. Wykonane z wielu warstw wysokogatunkowego drewna i składane z osobnych elementów, często z karbonowymi przekładkami, dzięki którym Twoja gra stanie się efektywniejsza. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór paletek o różnym kształcie rączek, w tym FL (wklęsłym), ST (prostym), a także AN (anatomicznym), gwarantującym wygodny chwyt. Nad ich jakością czuwają renomowani producenci w dziedzinie sportów rakietowych, oferując nowoczesne technologie i systemy jak ABP czy okładziny czopowane, antytopspinowe i gładkie o wysokiej rotacji.

Rozwiń opis Zwiń opis