• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Zestawy do tenisa stołowego

Produkty: 7

Zobacz jako

Zestaw do ping-ponga – wybierz właściwy ze sklepem Sportano

Profesjonalna gra jeden na jeden, debel, mikst, a może amatorski turniej tenisa stołowego? Bez względu na to, czy rozgrywkę traktujesz rekreacyjnie, czy do ping-ponga podchodzisz jako profesjonalista, powinieneś wyposażyć się w wysokiej jakości zestaw paletek i piłeczek wykonanych z solidnych materiałów. Odpowiednia rakietka do tenisa stołowego gwarantuje kontrolę nad piłeczką i precyzyjne odbicie, a wykorzystane do jej produkcji innowacyjne technologie, jak system AVS oraz system ABP odpowiadają za redukcję drgań i regulację środka ciężkości. Wybierz zestaw do ping-ponga w Sportano, czyli multibrandzie, w którym znajdziesz szereg wysokiej jakości produktów wyselekcjonowanych przez specjalistów w branży, w tym zestawy do gry w tenisa stołowego od cenionych marek, gwarantujące rozgrywkę pełną emocji.

Zestaw do gry w tenisa stołowego – na co warto zwracać uwagę podczas zakupów?

Przed zakupem zestawu do tenisa stołowego zwróć uwagę przede wszystkim na rakietę, która powinna być solidnie wykonana i dostosowana do poziomu umiejętności gracza. Na Sportano znajdziesz zestawy paletek do ping-ponga od renomowanych marek, cenionych za wysoką jakość produktów. Rakiety z większymi główkami cechują się dużą osiągalną siłą uderzenia, natomiast rakietki o mniejszych rozmiarach wymagają użycia przez zawodnika większej siły i pozwalają na wysoką precyzję odbicia.

Istotnymi elementami są także rączka wykonana z drewna wysokiej jakości, której ergonomiczny kształt pozwala na pewny, mocny chwyt, a także grubość okładziny paletki (im większa, tym szybsze, ale trudniejsze w kontrolowaniu uderzenia). Osobom rozpoczynającym przygodę z tenisem stołowym poleca się paletki o grubości 1,2-1,4 mm. Warto zwrócić uwagę także na oznaczenia piłeczek. Jedną gwiazdką sygnowane są amatorskie egzemplarze, dwie oznaczają piłeczki dla graczy średniozaawansowanych, a trzy określają piłeczki dla profesjonalistów, spełniające wymogi Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego.

Oznaczenia paletek, które najczęściej występują w skali od 1 do 10 lub od 1 do 100 wyrażają takie parametry, jak: rotacja, kontrola i szybkość. Zestaw rakietek do tenisa stołowego o wysokiej rotacji polecany jest osobom średniozaawansowanym i zaawansowanym. Podobnie jest w przypadku szybkości – im wyższy parametr, tym większe umiejętności musi mieć zawodnik, aby zapanować nad piłką do tenisa stołowego, dlatego paletki o wysokim parametrze szybkości kierowane są szczególnie do profesjonalistów, którym zależy na dynamicznej grze w stylu ofensywnym. W parze z wysoką kontrolą paletki idzie jej niższa szybkość, z tego względu rakietki o wyższym parametrze kontroli sprawdzą się u osób początkujących.

Co wchodzi w skład zestawów do tenisa stołowego?

Zestawy do gry w ping-ponga występują w wariantach przeznaczonych dla jednej lub wielu osób. Zazwyczaj składają się z rakietek, piłeczek oraz specjalnego etui ułatwiającego transport akcesoriów. Wśród produktów znajdujących się w naszej ofercie znajdziesz paletki i piłeczki, które zostały zatwierdzone przez Międzynarodową Federację Tenisa Stołowego. Dostępne są również zestawy do ping-ponga z siatką do tenisa stołowego i specjalnymi słupkami, umożliwiające szybkie i proste rozłożenie stanowiska do gry, które świetnie sprawdzą się jako forma rekreacji dla całej rodziny. Wybieraj pośród wysokiej jakości zestawów do tenisa stołowego od uznanych marek i ciesz się zarówno amatorskimi rozgrywkami, jak i profesjonalnym treningiem.

Rozwiń opis Zwiń opis