Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

fischer

Rozpocznij sezon narciarski w mistrzowskim stylu
Znajdź idealny model nart dopasowany do stylu jazdy i Twoich indywidualnych potrzeb.


DWIE OSOBOWOŚCI, JEDNA RODZINA.

Linię Performance reprezentuje dwóch braci — spokojny poszukiwacz przyjemności i prawdziwy demon szybkości. Która osobowość jest Ci bliższa?


SHAPE

W nowej linii Shape chodzi o jak najlepsze wrażenia z jazdy — pełen komfort, dzięki któremu możesz się zrelaksować i po prostu czerpać przyjemność z narciarstwa.

SUPERSHAPE

Narty SuperShape znają tylko jeden poziom prędkości: szybko.
Uwielbiają dynamiczną jazdę i maksymalną intensywność.


Narciarstwo zjazdowe

Narty zjazdowe Fischer przeznaczone są dla każdego miłośnika aktywnego wypoczynku na stoku. Niezależnie od poziomu zaawansowania czy umiejętności – każdy dobierze wymarzone narty. W kolekcji marki Fischer znajdują się rodzaje nart – RC4, Curv, RC One, które zostały opracowane z myślą o komforcie i satysfakcji narciarzy podczas jazdy. Technologie wykorzystane w każdej linii nart dostosowane są do poziomu umiejętności użytkowników.

Narciarstwo biegowe

Dyscyplina zarówno dla sportowców, jak i fanów zimowej rekreacji. Fischer proponuje lekkie i wytrzymałe narty biegowe oraz kompatybilny z nimi sprzęt, taki jak buty czy wiązania, które zapewniają płynność ruchu, wydajność i szybkość podczas jazdy na wyznaczonych trasach. Innowacyjne technologie zawarte w poszczególnych elementach wyposażenia narciarskiego pełnią różne funkcje, które mają wpływać na maksymalizację osiągów oraz komfortu użytkowników.

Skitouring

Eksplorowanie wysokich gór lub otwartych terenów, a może jazda na specjalnie przygotowanych trasach – odkryj sprzęt do skitouringu marki Fischer dostosowany do wielu zimowych przygód. Modele Transalp zostały stworzone specjalnie dla skitourowców, którzy cenią sobie komfortowe podejścia oraz pełne wrażeń zjazdy. Lekka konstrukcja nart umożliwia zachowanie energii nawet w trakcie długich i wymagających tras.

WIĘKSZA PEWNOŚĆ JAZDY

Zarówno w modelach Shape, jak i SuperShape zastosowano sprawdzoną geometrię ERA 3.0. To nasze charakterystyczne połączenie reaktywnej konstrukcji, rockera i specyficznego taliowanie zapewniające stabilną patformę inspirującą do przekraczania granic. 
Każdy model SuperShape ma unikalny design dziobów, co ułatwia inicjację skrętu w każdym terenie. Wszystkie narty z linii oferują technologię ERA 3.0S, czyli sportową wersję naszej sprawdzonej geometrii. Rocker na dziobach i konstrukcja LYT Tech modeli Shape sprawiają z kolei, że skręcanie jest banalnie proste - dzieje się niemal samoistnie!


POZNAJ CAŁĄ RODZINĘ

Lubisz spokojną jazdę czy wolisz iść na całość? Rozwijasz umiejętności czy szlifujesz techniczne detale? Wolisz zmrożony sztruks czy wiosenny firn? Niebieskie czy czarne trasy? Niezależnie od preferencji i poziomu zaawansowania poniżej znajdziesz zaawansowane narty stworzone dla Ciebie.

NARTY SHAPE

Każdy szczegół nart Shape został opracowany po to, aby ułatwić jazdę. W zasadzie nie musisz nawet myśleć — narty już inicjują kolejny skręt. Tylko kiedy niczym się nie martwisz, możesz w pełni cieszyć się nowymi doświadczeniami.

KASKI I GOGLE HEAD

ZIMOWA ODZIEŻ HEAD

 

AWANS DO POZIOMU LEGENDARNEGO