• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Campingaz

Produkty: 16

Zobacz jako
 1. Grill gazowy Campingaz Attitude 2100 LX 2000035660
  1 999,00 zł
  1 699,00 zł
  5000 W

  1

Historia firmy Campingaz sięga 1949 roku, kiedy to zaczynają powstawać pierwsze kuchenki gazowe o nazwie Bleuet. W zaledwie kilka lat od tego wydarzenia rozwija się także segment turystycznych butli gazowych, które dzięki swoim kompaktowym rozmiarom są łatwe w transporcie.  
 
W 1970 roku producent wprowadza do swojej oferty także podręczne lodówki. Od tamtego czasu marka nieustannie poszerzała swój asortyment o nowe sprzęty campingowe. Największy rozwój Campingaz przypadł jednak na lata dwutysięczne, kiedy to opracowano innowacyjne technologie: Insta Clean, Culinary Modulars® oraz Xcelerate™ stosowaną w kuchenkach gazowych. W 2021 roku miała natomiast miejsce premiera profesjonalnych grilli Select, Premium oraz Onyx sygnowanych znakiem marki Campingaz. 
 
Firma Campingaz to obecnie jeden z największych producentów akcesoriów niezbędnych w czasie campingu. Wybierając produkty tej marki, można wyposażyć się w najbardziej funkcjonalne artykuły, które posłużą na lata i znacznie poprawią komfort każdego użytkownika podczas pobytu na polu namiotowym. Co więcej, w szerokim asortymencie tego producenta znajduje się seria akcesoriów turystycznych, które można użyć także w trakcie trekkingu górskiego (np. kartusze gazowe). Campingaz to marka, która została doceniona przez wielu użytkowników, korzystających z jej produktów na co dzień. 

Rozwiń opis Zwiń opis