Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Realme

Od momentu powstania, marka realme dynamicznie rozwija się, inspirując swoich fanów do osiągania rzeczy niemożliwych. W 2021 roku realme stało się marką smartfonów, która osiągnęła rekordową sprzedaż 100 milionów sztuk w zaledwie trzy lata, szybko zyskując pozycję wśród głównych producentów smartfonów na świecie. Marka nieustannie poszerza swoją ofertę o inne urządzenia elektroniczne, aby zaspokoić potrzeby użytkowników.

realme działa na 61 rynkach globalnych, w tym w Chinach, Indiach, krajach Azji Południowo-Wschodniej, Europie, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Ta szeroka obecność świadczy o uniwersalnym uznaniu marki i jej zdolności do zaspokajania potrzeb różnorodnych grup konsumentów na całym świecie. realme koncentruje się na innowacjach, które odmieniają życie użytkowników. Stawiając na zaawansowane technologie i nowoczesny design, realme dąży do tego, aby każdy produkt był nie tylko efektywny, ale także estetycznie atrakcyjny.

Inspirowany funkcjonalnymi napojami z Azji Wschodniej, Dietrich Mateschitz założył Red Bull w połowie lat 80-tych. Opracowując nie tylko nowy produkt, ale również unikalną koncepcję marketingową, wprowadził na rynek Red Bull Energy Drink w Austrii 1 kwietnia 1987 roku. W ten sposób narodziła się całkowicie nowa kategoria produktów – napoje energetyczne.

 

 

 

 

 

Rozwiń opis Zwiń opis