Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Aquaglide

Aquaglide to marka, której geneza sięga 2004 roku, kiedy to mały zespół poszukiwaczy przygód zdecydowała się na stworzenie czegoś więcej niż standardowych nadmuchiwanych jednostek pływających. Swoje korzenie mają na północnym zachodzie Pacyfiku, gdzie zrodziła się ich pasja do wody i dążenie do tworzenia najwyższej jakości nadmuchiwanych produktów. Marka została stworzona w maleńkim miasteczku White Salmon, w stanie Waszyngton, położonym w wąwozie rzeki Columbia 

W 2018 roku siedziba marki została przeniesiona do Bend w stanie Oregon - miejsca o niezrównanym dostępie do sportów wodnych. Dostęp do różnorodnych środowisk wodnych, od alpejskich jezior po długie odcinki rzek, jest kluczowy dla rozwoju i badań nad produktami Aquaglide. 

Marka specjalizuje się w tworzeniu dwóch rodzajów pontonów: aquaparków (zarówno komercyjnych, jak i jeziornych) oraz sprzętu do sportów wiosłowych (kajaki i deski SUP). Chociaż te obszary są różnorodne, mają wspólny cel: zapewnić niezapomniane chwile spędzone na wodzie. Misją Aquaglide jest tworzenie produktów najwyższej jakości dla każdego - od rodzin na weekendowym spływie, przez letnie aquaparki, po wędkarzy i właścicieli domów nad jeziorem. Aquaglide tworzy produkty, którym można zaufać podczas każdej wodnej przygody. 

Rozwiń opis Zwiń opis