Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Billabong

Billabong to powstała w 1973 roku australijska marka, która specjalizuje się w produkcji odzieży i akcesoriów dla wszystkich miłośników snowboardu, narciarstwa, skatingu, surfingu oraz innych ekstremalnych sportów.  
 
Pierwszym produktem marki były specjalistyczne szorty, które założyciel Gordon Merchant postanowił sprzedać w sklepie surferskim. W taki sposób marka stała się rozpoznawalna lokalnie, a potem także w innych miejscach na świecie. Nowoczesne spodenki do surfingu skutecznie podbiły branżę sportową. Zaczęli korzystać z nich najznamienitsi sportowcy, dzięki czemu znacznie rozpromowali markę w różnych środowiskach. W latach 90. firma Billabong stała się jednym z liderów w produkcji akcesoriów do ekstremalnych sportów wodnych. 
 
Wszystkie produkty sygnowane napisem marki Billabong charakteryzują się najwyższą jakością i są wykonane z dbałością o każdy szczegół. W ten sposób firma zaspokaja wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Na przestrzeni lat firma nieustannie opracowywała nowoczesne rozwiązania technologiczne, które konsekwentnie stosuje w wielu swoich produktach. Co więcej, producent Billabong dba także o unikalny design wytwarzanych przez siebie akcesoriów. Dzięki temu każdy użytkownik może wybrać dla siebie wzór, który najbardziej odpowiada jego wymaganiom. 
 
Z produktów Billabong z powodzeniem mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani sportowcy, którzy potrzebują produktów najwyższej jakości.  

Rozwiń opis Zwiń opis