Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Black Cat

Black Cat to jeden z liderów w sprzedaży specjalistycznych akcesoriów oraz odzieży do wędkarstwa sumowego. Dzięki tak szczegółowemu określeniu zakresu działalności, marka może skupić się na produkcji niezbędnych artykułów wędkarskich i nieustannie się rozwijać, udoskonalając tym samym stosowane w swoich produktach autorskie rozwiązania technologiczne. Na przestrzeni ostatnich lat firma znacznie poszerzyła swój asortyment, dzięki czemu każdy wędkarz sumowy może obecnie zaopatrzyć się w najlepsze produkty do połowu ryb od jednej marki. 
 
W asortymencie producenta znajdują się profesjonalne czapki oraz daszki, koszulki, a także niezbędne podczas deszczowej pogody kurtki o właściwościach hydrofobowych. Odzież sygnowana znakiem marki Black Cat cechuje się unikalnym dla firmy żółto-czarnym designem. Oprócz tego w ofercie znajdują się także specjalistyczne sprzęty wędkarskie jak linki, plecionki, wędki, podpórki sumowe, krętliki i agrafki, a także gotowe do użycia funkcjonalne zestawy.  
 
Wszystkie produkty marki powstają z dbałością o każdy szczegół i są doskonale dopracowane, dzięki czemu kupując akcesoria od Black Cat można mieć pewność o ich najwyższej jakości wykonania. Z firmą współpracują ponadto znani wędkarze, którzy mają bezpośredni wpływ na proces produkcyjny, a ich praktyczna wiedza jest stosowana w każdym produkcie. 

Rozwiń opis Zwiń opis