Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

CAPiTA

Capita

Capita to powstała w 2000 roku kanadyjska marka założona przez Blue Montgomery’ego. Firma specjalizuje się w produkcji sprzętów do snowboardingu, w szczególności desek. Wyróżniają się one na tle innych unikalnym designem i wykorzystaniem niebanalnych grafik. Dzięki temu z łatwością można rozpoznać na stoku deski od producenta Capita.  

Atrakcyjny wygląd to jednak nie wszystko. Marka zwraca przede wszystkim uwagę na jakość wykonania poszczególnych produktów i przykłada wagę do każdego detalu. Z tego powodu deski snowboardowe zaprojektowano przy użyciu nowoczesnych technologii, jak POWDER DRIVE™ BASE, HOLYSHEET™ TRI/TRI FIBERGLASS oraz P2 SUPERLIGHT CORE™, które nadają sprzętowi znacznie większej wytrzymałości i poprawiają jego wydajność podczas jazdy.  

Producent Capita zwraca szczególną uwagę także na kwestie ekologiczne. Wszystkie produkty wychodzą z nowoczesnej i przyjaznej środowisku fabryki “The Mothership”, która znajduje się w Austrii. Wytwórnia w pełni zasilana jest energią hydroelektryczną, dzięki czemu nie emituje nadmiernych ilości CO2. 

Z produktów renomowanej marki Capita korzystają na całym świecie zawodowi snowboardziści, jak Kazuhiro Kokubo i Jess Kimura, którzy wykonują na deskach spektakularne wyczyny. Ze snowboardów od Capita mogą jednak z powodzeniem korzystać także początkujący amatorzy sportów zimowych, którym zależy na wysokiej jakości sprzętu.  

Rozwiń opis Zwiń opis