Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Chaya

Chaya to nowoczesna marka należąca do popularnej firmy produkującej rolki oraz wrotki – Powerslide. Chaya, podobnie jak jej rodzima firma, także specjalizuje się w wytwarzaniu profesjonalnych sprzętów do wrotkarstwa oraz rolkarstwa, które posłużą użytkownikowi na wiele lat. Marka czerpie z dotychczasowych osiągnięć Powerslide i stosuje w swoich produktach najnowocześniejsze technologie usprawniające jazdę oraz poprawiające bezpieczeństwo. Są to między innymi buty termoformowalne oraz pianki Recall, zapewniające doskonałe dopasowanie do potrzeb każdego konsumenta, a także włókna karbonowe, które zapewniają najwyższy stopień wytrzymałości skorupy buta.  
 
Szeroka oferta producenta Chaya uwzględnia najlepsze jakościowo rolki oraz wrotki do różnych stylów jazdy, m.in. do tańca, rekreacji i do ekstremalnych wyczynów na rampie. Z marką współpracują renomowani sportowcy, którzy na co dzień, jak i podczas światowych i krajowych mistrzostw korzystają z jej produktów, przyczyniając się tym samym do promocji firmy na różnych rynkach. Są to między innymi: hiszpańska sportsmenka Barbara Luclana, jeżdżąca na wrotkach oraz zawodniczka drużyny Tiger Bay Brawlers – Kid Block. 
 
Ważne dla brandu Chaya są także kwestie wizualne, dlatego zespół marki zwraca na nie szczególną uwagę w czasie procesu produkcyjnego. Wszystkie sprzęty występują w różnych wariantach kolorystycznych oraz unikatowych wzorach, spośród których każdy użytkownik może wybrać dla siebie ten odpowiedni. Rolki oraz wrotki sygnowane znakiem Chaya zachwycają swoją jakością oraz estetyką zarówno początkujących amatorów skatingu, jak i zaawansowanych sportowców na całym świecie.  

Rozwiń opis Zwiń opis