Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Deeper

Deeper to firma, która wyniosła wędkarstwo na wyższy poziom i zaprojektowała innowacyjne technologiczne echosondy Deeper Pro, Deeper CHIRP+ oraz wiele innych modeli, które są kompatybilne z nowoczesnymi aplikacjami mobilnymi. Sonary sygnowane znakiem tej marki gwarantują dokładne pomiary głębokości, struktury i kształtu dna, a także pozwalają na precyzyjne rozpoznanie obecności różnych gatunków ryb w akwenie. Produkty od producenta Deeper są wykonywane przy użyciu zaawansowanych technologicznie systemów, usprawniających efektywność każdego połowu.  
 
Szeroka oferta marki obejmuje różne dyscypliny wędkarskie i umożliwia dobranie odpowiednich sprzętów do każdego rodzaju połowu. W asortymencie znajdują się nowoczesne sonary do łowienia z łodzi lub kajaka, odporne na niskie temperatury echosondy do wędkarstwa podlodowego oraz klasyczne modele sond do połowu ryb z brzegu zbiornika wodnego. Wszystkie echosondy od Deeper dokładnie analizują otoczenie oraz wyświetlają najpotrzebniejsze informacje, dzięki którym wędkarz może swobodnie dostosować sposób łowienia. 
 
Nowoczesna aplikacja Deeper App opracowana przez tę markę jest kompatybilna z sonarami i innymi urządzeniami, co gwarantuje wędkarzowi wygodę analizowania wyników. Ponadto posiada ona funkcję mapowania oraz tryb łowienia w zimie, dzięki któremu techniki precyzyjnego wędkowania można uskuteczniać przez cały rok. 

Rozwiń opis Zwiń opis