Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Dunlop

Początki brytyjskiej marki Dunlop sięgają 1909 roku. Na samym początku firma specjalizowała się w produkcji sprzętu golfowego, jednak z czasem rozszerzyła swój asortyment także o akcesoria do sportów rakietowych. Pierwsze lata funkcjonowania marki były bardzo intensywne. To właśnie wtedy opracowane zostały pierwsze piłeczki i kije golfowe. Przełomowym momentem było zwyciężenie Wimbledonu w 1936 roku przez Helen Jacobs, która grała rakietą od Dunlop. Od tamtego czasu sprzęty zarówno do golfa, jak i tenisa ziemnego stają się głównym obszarem produkcji marki. 
 
Firma od zawsze stawiała na rozwój i opracowywała innowacyjne rozwiązania, które bezpośrednio wpływały na podniesienie jakości produkowanych przez nich akcesoriów. Już w 1977 roku Dunlop opracowuje pierwsze rakiety tenisowe wykonane za pomocą wtryskarki, a zaledwie trzy lata później wprowadza je na rynek. Ten wynalazek był kamieniem milowym w projektowaniu sprzętów do gry w tenisa i wyznaczył nową ścieżkę produkcji. Dunlop wykorzystuje nowoczesne technologie także obecnie. Są to m.in. Aerogel 4d, Flexbooster oraz Strigtech.  
 
Na przestrzeni lat marka została wielokrotnie zagrodzona za swoje odkrycia. W 1982 roku otrzymała renomowane wyróżnienie Design Council za piłkę golfową DDH, a kilka lat później także nagrodę królowej za rakietę Dunlop 200g. W 2010 roku piłka tenisowa od Dunlop została wybrana za oficjalną podczas profesjonalnych rozgrywek Rolland Garros. 
 
Akcesoria od producenta Dunlop będą idealne zarówno dla początkujących amatorów sportów rakietowych oraz golfa, jak i dla zaawansowanych zawodników, którzy oczekują od sprzętu najwyższej jakości i funkcjonalności. 

Rozwiń opis Zwiń opis