Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

DUOTONE

duotone

Duotone to marka, która wywodzi się od spółki Boards&More, specjalizującej się od lat dwutysięcznych w sportach wodnych. Firma szczególne zainteresowanie wykazuje kitesurfingiem, windsurfingiem oraz wingfoilem. Obecna nazwa Duotone występuje od 2018 roku, jednak wcześniej fani kitesurfingu znali ją pod nazwą North Kiteboarding oraz North Sails.  Po rebrandingu zespół marki tworzą ci sami projektanci, inżynierowie oraz inni specjaliści, będący równocześnie prawdziwymi miłośnikami sportów wodnych, którzy współpracują również przy innych projektach Brands&More, na przykład Ion czy Fanatic. Dzięki temu swoją fachową wiedzę mogą oni przełożyć na działanie firmy Duotone oraz bezpośrednio na opracowywanie nowoczesnych produktów, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Obecnie Duotone jest jednym z największych producentów akcesoriów do różnych dyscyplin surfingowych, który w swojej ofercie ma między innymi takie produkty jak deski kitesurfingowe, pady, żagle, latawce, bomy, a także pokrowce oraz praktyczne pompki do latawców kitesurfingowych. Zdobyte doświadczenie i wiedza przy produkcji profesjonalnego i jakościowego sprzętu kitesurfingowego marka wykorzystuje również do opracowania specjalistycznych skrzydeł do nowej, rozwijającej się dyscypliny, jaką jest wingfoil. Z brandem Duotone współpracują znani sportowcy, wśród których znajduje się m.in. pięciokrotny mistrz świata w kitesurfingu i zwycięzca Red Bull King of the Air – Aaron Hadlow. 

 

Wszystkie sprzęty sygnowane znakiem marki Duotone przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą przez szereg testów, które mają za zadanie zweryfikować ich właściwości. Inwestując w produkty od tego producenta można mieć pewność, że zostały one wykonane z dbałością o każdy szczegół. Ponadto wszystkie akcesoria występują w różnych wariantach kolorystycznych, spośród których każdy sportowiec może wybrać dla siebie ten odpowiedni. Na przestrzeni lat marka cały czas się rozwijała, kształtując równocześnie nowe trendy na rynku sportów wodnych.  

Rozwiń opis Zwiń opis