Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Elan

Historia słoweńskej marki Elan sięga 1945 roku, kiedy to jej założyciel Rudi Finžgar, uznany na całym świecie skoczek narciarski, postanowił o rozpoczęciu produkcji sprzętu narciarskiego. Już w pierwszym roku funkcjonowania firma wyprodukowała ponad tysiąc egzemplarzy nart, co świadczy o dużym zainteresowaniu społeczeństwa ich produktami. W latach 70. Marka Elan nawiązała współpracę z narciarzem alpejskim Ingermarem Stenmarkiem, który wielokrotnie zwyciężył w nartach Elan różne zaawansowane wyścigi. Dzięki temu firma zdobyła sławę, a jej logo stało się rozpoznawalne wśród sportowych pasjonatów na całym świecie.  
 
Przełomowym momentem dla marki Elan było opracowanie pierwszych nart carvingowych Parabolic SCX. Ten sposób projektowania na długo zagościł w branży produkcyjnej i stał się wyznacznikiem, według którego wytwarzano inne modele nart do carvingu.  
 
Marka wykorzystuje w produkcji innowacyjne technologie, jak Amphibio 4D, Lightskiing, Laminated Woodcore oraz Connect Tech, które bezpośrednio wpływają na jakość nart. W 2015 roku firma Elan otrzymała za to renomowaną nagrodę Plus X Award - “Najbardziej innowacyjna marka sprzętu sportowego”. 
 
Obecnie Elan jest jednym z największych na świecie producentów nart, wśród których oferuje takie kolekcje jak All Mountain, Race, Freeride oraz Touring. Oprócz tego firma ma w swoim asortymencie także specjalistyczne wiązania, kaski, gogle, kije, foki skiturowe oraz profesjonalną odzież na stok. Z produktów marki mogą z powodzeniem korzystać zarówno początkujący, jak i profesjonalni narciarze. 

Rozwiń opis Zwiń opis