• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

FFWD

Produkty: 4

Zobacz jako

FFWD to powstała w 2006 roku holenderska marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnych i funkcjonalnych kół do rowerów szosowych, triathlonowych, gravelowych, a także crossowych. Firma osiągnęła niebywały sukces i jest obecnie jednym z liderów w branży kolarskiej. Z jej produktów korzystają na całym świecie tysiące zadowolonych użytkowników, wśród których można wymienić zarówno rekreacyjnych rowerzystów, jak i zawodowych sportowców, startujących w renomowanych wyścigach.  
 
Swój sukces marka zawdzięcza doskonałemu procesowi przygotowania każdego koła - wszystkie produkty są ręcznie splatane i wykonane z dbałością o szczegóły. Do ich produkcji wykorzystuje się przede wszystkim włókna węglowe, a także różne rozwiązania technologiczne jak system LAW TECH, który zapewnia doskonały przepływ powietrza, zmniejsza opór aerodynamiczny i minimalizuje odczuwanie bocznych wiatrów w czasie jazdy. Dzięki temu koła są niezwykle lekkie oraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo zapewniają one użytkownikowi wysoki komfort treningu oraz odpowiedni poziom przyczepności.  
 
Produkty od FFWD to połączenie prawdziwej jakości z trwałością i funkcjonalnością. Kupując akcesoria od tej marki można mieć pewność, że będą one spełniać swoją funkcję na najwyższym możliwym poziomie. 

Rozwiń opis Zwiń opis