Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

G-FORM

G-Form, amerykańska firma specjalizująca się w produkcji sprzętu ochronnego, jest pionierem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla sportowców i entuzjastów aktywności fizycznych. Firma ta stała się synonimem zaawansowanej ochrony, łącząc swoją opatentowaną technologię SmartFlex z innymi zaawansowanymi materiałami, aby zapewnić produkty, które są jednocześnie lekkie, elastyczne i wygodne.

Produkty G-Form są zaprojektowane z myślą o dawaniu użytkownikom pewności siebie do skupiania się na osiąganiu najlepszych wyników, przekraczając granice swoich możliwości. Marka G-Form zwraca szczególną uwagę na potrzeby sportowców, projektując produkty, które spełniają najwyższe standardy ochrony, nie ograniczając przy tym ruchów użytkownika. Od ochraniaczy na kolana, łokcie, po zaawansowane ochraniacze biodrowe, każdy produkt jest wynikiem intensywnych badań i innowacji, mających na celu zapewnienie maksymalnego komfortu i ochrony.

G-Form jest znana z podejścia skoncentrowanego na użytkowniku, co oznacza, że każdy produkt jest opracowywany z myślą o potrzebach i wymaganiach tych, którzy będą go używać. Dzięki temu sprzęt ochronny marki jest wybierany przez sportowców na całym świecie, którzy cenią sobie najwyższą jakość i innowacyjność.

Rozwiń opis Zwiń opis