Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

GABEL

Włoska marka Gabel powstała w 1956 roku, kiedy to jej założyciel Galdino Beltramello, będący znanym narciarzem, zaczął produkować kije narciarskie oraz trekkingowe. Jakościowe produkty od Gabel szybko zyskały na popularności, dzięki zastosowaniu w nich nowoczesnych technologii oraz unikalnego designu. Obecnie marka jest jednym z czołowych liderów w produkcji kijów sportowych do różnych aktywności fizycznych.  
 
Przełomowym momentem dla marki było wprowadzenie na rynek kompletnej linii teleskopowych kijów trekkingowych, która została doceniona przez specjalistów z branży sportowej i nagrodzona podczas Europejskich Targów Outdoor w Friedrichschafen. Na przestrzeni lat firma poszerzyła swoją ofertę także o modele kijów do nordic walking, narciarstwa alpejskiego, biegów narciarskich oraz do skitouringu. Gabel współpracuje z uznanymi sportowcami na całym świecie, którzy podczas treningów i zawodów korzystają z niezawodnych akcesoriów marki. 
 
Na przestrzeni lat marka cały czas się rozwijała i opracowywała coraz nowsze rozwiązania, które znacznie podnoszą jakość i wydajność ich produktów. Są to m.in. system N.C.S, Anti Impact oraz Twist-Lock. Oprócz ciągłego unowocześniania swojego asortymentu firma Gabel dba także o środowisko. Robi to poprzez wykorzystywanie materiałów recyklingowanych, dzięki czemu znacznie ogranicza emisję dwutlenku węgla.  

Rozwiń opis Zwiń opis