• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

GLADIATOR

Produkty: 2

Zobacz jako
 1. Deska SUP Gladiator Kids 8'0'' pomarańczowa 1000020473
  1 129,00 zł
  949,99 zł
  8'0'' x 28'' x 4''

  1

 2. Deska SUP Gladiator Kids 9'0'' pomarańczowa KS90
  1 329,00 zł
  1 099,00 zł
  9'0'' x 30'' x 5''

  1

Gladiator to powstała w 2009 roku marka, która specjalizuje się w produkcji desek i pontonów do sportów wodnych jak SUP. Firma od samego początku swojego istnienia zwracała uwagę na wykorzystywanie w produktach najwyższej jakości kombinacji materiałów, które zapewniają wytrzymałość oraz wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dbałość o każdy szczegół oraz wysokie standardy produkcji otworzyły marce drzwi do stania się jednym z największych producentów niezbędnych akcesoriów do sportów wodnych
 
Firma wykorzystuje podczas wytwarzania nowoczesne techniki konstrukcyjne oraz rozwiązania technologiczne, które znacznie podnoszą jakość produktów. W deskach SUP od Gladiator wykorzystuje się między innymi system MSL, polegający na zgrzewaniu warstw materiału zamiast ich sklejaniu, co nadaje desce trwałości.  
 
Na początku 2020 roku wprowadziła rozgraniczenie swoich artykułów na dwie podstawowe linie produktowe. Pierwszą z nich stanowi Light z deskami dla osób początkujących, a drugą Elite ze specjalistycznymi sprzętami dla profesjonalistów. W deskach z wysokobudżetowej serii zastosowano innowacyjną technologię Woven Dropstitch, która odpowiada za zwiększenie stabilności i zapewnienie dobrego poziomu sztywności deski. 
 
Z produktów sygnowanych znakiem marki Gladiator korzystają na całym świecie tysiące zadowolonych użytkowników. W szerokiej ofercie producenta znajdują się wszystkie specjalistyczne sprzęty niezbędne do rozpoczęcia przygody z ekstremalnymi sportami wodnymi. 

Rozwiń opis Zwiń opis