Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

HydraPak

HydraPak

HydraPak to powstała w 2001 roku marka, która specjalizuje się w produkcji systemów nawadniających dla sportowców. Misją firmy jest tworzenie rozwiązań, które będą maksymalnie wydajne i zapewnią użytkownikowi prawdziwy komfort. W szerokiej ofercie producenta znajdują się między innymi bukłaki, butelki, a także inne praktyczne akcesoria jak filtry, nasadki oraz gotowe do użycia zestawy nawadniające. Wśród najważniejszych kolekcji producenta można wymienić: Accesories, Flexible Bottles, Recon, Reservoirs oraz Water Storage. 
 
Marka kieruje swój asortyment do sportowców różnych dyscyplin, wyróżniając w szczególności takie aktywności jak trekking, kolarstwo, a także narciarstwo, snowboarding oraz wędkarstwo. HydraPak to obecnie jeden z liderów w rynku sportowym, który wytwarza innowacyjne systemy nawadniające, doskonale sprawdzające się nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Firma przyczynia się także do działań na rzecz środowiska - zdecydowanie zmniejsza zużycie jednorazowego plastiku, promując tym samym wydajne bukłaki i butelki wielokrotnego użytku. 
 
Zespół marki tworzą wykwalifikowani inżynierowie i projektanci, a także renomowani sportowcy, którzy swoje praktyczne doświadczenie mogą bezpośrednio przełożyć na procesy produkcyjne. Dzięki temu akcesoria od HydraPak są synonimem wydajności, funkcjonalności oraz wytrzymałości. Zapewniają one użytkownikowi łatwy dostęp do napoju i pozwalają na utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia, co jest szczególnie ważne w trakcie aktywności fizycznej. 

Rozwiń opis Zwiń opis