Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Keiser

Keiser od prawie czterech dekad jest pionierem w branży fitness, znacząco wpływając na treningi sportowców, entuzjastów fitnessu oraz specjalistów rehabilitacji na całym świecie. Założony przez Dennisa Keisera, a później dołączył do niego jego brat Randy, Keiser Corporation rozpoczął swoją działalność w 1976 roku. Firma wywodzi się z innowacyjnej pracy Dennisa Keisera w projektowaniu maszyn o zmiennej oporności, co doprowadziło do przełomowego rozwoju maszyn do ćwiczeń opartych na oporze powietrznym w 1978 roku. Wynalazek ten oznaczał znaczącą zmianę w sprzęcie do treningu siły i mocy.

Keiser jest znany z innowacyjnych urządzeń cardio serii M, szczególnie rowerów Keiser Indoor Bikes. Te rowery stacjonarne, sprzedane w ilości ponad 300 000 sztuk na całym świecie, oparte na technologii magnetycznego oporu ustanowiły nowe standardy w branży i zdobyły szerokie uznanie za swoją jakość i wydajność.

Keiser oferuje pełną gamę produktów fitness dostosowanych do różnych grup wiekowych i poziomów sprawności. Od elitarnych urządzeń do testowania po maszyny do ćwiczeń siłowych i rozciągania, Keiser zapewnia kompleksowe rozwiązania dla wyzwań fitness. Ich zaangażowanie w innowacje idzie w parze z oddaniem edukacji i wsparciu klienta, oferując obszerne narzędzia edukacyjne i marketingowe, które pomagają użytkownikom osiągać większe sukcesy.

Rozwiń opis Zwiń opis