Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Libra Lures

Libra Lures, marka znana z produkcji sztucznych przynęt wędkarskich, została założona przez grupę zapalonych entuzjastów wędkarstwa spinningowego. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, marka ta specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu przynęt na wszystkie gatunki ryb, które żywią się owadami, larwami i robakami.

Wśród założycieli Libra Lures znajduje się Mateusz Okoń, wielokrotny uczestnik GPx Polska w dyscyplinie spinningowej oraz uczestnik Mistrzostw Świata. Głównym projektantem jest Tomasz Podkul, aktualny Mistrz Polski 2022 i Mistrz Świata (Francja 2019) w łowieniu pstrągów z brzegu metodą spinningową. Za selekcję materiałów do sztucznych przynęt, technologię produkcji i organizację projektu odpowiada Adam Chmielowski, posiadający doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami biznesowymi.

Libra Lures oferuje nie tylko dobrze znane produkty z serii Trout Series do łowienia pstrągów, ale również pracuje nad nowymi przynętami. Wszystkie produkty Libra Lures zostały stworzone z pasji i miłości do wędkarstwa oraz obcowania z naturą.

Rozwiń opis Zwiń opis