Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Lifeventure

Lifeventure to marka, która od 25 lat inspiruje podróżników na całym świecie. Założona przez Marka Cobhama, podróżnika, który dążył do stworzenia lekkiego i funkcjonalnego sprzętu podróżnego, dziś Lifeventure jest symbolem lekkich akcesoriów podróżnych. W swojej ofercie mają szeroką gamę produktów, od portfeli podróżnych po zaawansowane technologicznie akcesoria.

Każdy produkt Lifeventure jest wynikiem ambicji, by podróżowanie było wolne i pełne życia. Marka ta stawia na swobodę i pewność siebie w podróży. Ich akcesoria powstały z myślą o lekkości i funkcjonalności, dzięki czemu pozwalają podróżnikom kroczyć lekko po planecie, czerpiąc inspirację z otaczającego ich świata.

Obecnie Lifeventure to zespół 50 specjalistów od produktów i autentycznych ekspertów podróżniczych, dostarczających sprzęt ekspedycyjny do specjalistycznych sprzedawców w ponad 40 krajach na całym świecie. Jako ekipa, która regularnie oddaje się przygodom, Lifeventure doskonale wie, jak stworzyć sprzęt idealnie dopasowany do potrzeb podróżników. Ich produkty, zaprojektowane w Wielkiej Brytanii, są rozwijane przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i technik.

Rozwiń opis Zwiń opis