Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Lizard Skins

Lizard Skins, obecna w świecie sportu od 1993 roku, ma misję projektowania i tworzenia produktów, które zwiększają wydajność, komfort i styl profesjonalnych oraz amatorskich sportowców na całym świecie. Założona w 1993 roku firma wprowadziła na rynek innowacyjne akcesoria rowerowe, które chroniły zarówno rower, jak i jeźdźca.

Kluczowym produktem Lizard Skins, który wyróżnia firmę na rynku, jest Durasoft Polymer (DSP). Ta polimerowa formuła łączy doskonałe właściwości chwytne z miękkością, co jest unikalne wśród syntetycznych gum. DSP zrobiło trwałe wrażenie w profesjonalnym świecie kolarstwa, a Lizard Skins wspiera obecnie 2 drużyny Pro Tour, które startują we wszystkich trzech Grand Tour, w tym w Tour de France.

Lizard Skins rozszerzyło swój model biznesowy także na baseball, hokej i lacrosse, tworząc umowy licencyjne z NHL i MLL. Dodatkowo firma nabyła Oury, kultową markę chwytów z zaangażowaną społecznością, oraz Buck Athletics, oferującą unikalne ochrony rękawic założone przez byłego zawodowego baseballistę Johna Bucka.

Nazwa Lizard Skins wywodzi się z projektu brata współzałożyciela, który na potrzeby zajęć akademickich stworzył nazwę i logo, które miały stanowić ciekawą i chwytliwą identyfikację marki. Założyciele firmy, zaczynając od skromnych początków, szybko zdobyli popularność dzięki innowacyjnym produktom i skutecznemu marketingowi.

Rozwiń opis Zwiń opis