Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Manta5

Manta5, założona przez entuzjastę kolarstwa i miłośnika wody Guya Howard-Willisa, to firma, która przekształciła marzenie w rzeczywistość, tworząc hydrofoil bike. Howard-Willis, założyciel największego nowozelandzkiego detalisty sprzętu sportowego Torpedo7, postanowił stworzyć nowy światowy sport, łączący kolarstwo i sporty wodne.

Koncepcja roweru hydrofoil narodziła się w marzeniach Howard-Willisa – marzeniach o rowerze, który zapewniałby to samo uczucie wolności i radości, co jazda na rowerze szosowym, ale na wodzie. Wyobrażał sobie jazdę z delfinami na otwartym morzu, co stało się inspiracją do stworzenia Manta5.

Wizja Howard-Willisa to stworzenie roweru, który byłby lekki, szybki, zwinny, łatwy w transporcie i montażu. Manta5 miało również unikać wszelkich masywnych pływaków czy kadłubów, co stanowiło znaczące wyzwanie inżynieryjne i konstrukcyjne.

Dzięki uporowi i innowacyjności, Manta5 stało się rzeczywistością, oferując zupełnie nowe doświadczenie sportowe. Hydrofoil bike od Manta5 umożliwia użytkownikom jazdę po wodzie z prędkością i gracją, jaką zna każdy miłośnik kolarstwa.

Marka Manta5 nieustannie rozwija swój produkt, dążąc do ciągłego ulepszania i zapewnienia niezrównanych doświadczeń dla entuzjastów sportów wodnych. Jest to idealny wybór dla tych, którzy szukają innowacyjnego sposobu na połączenie miłości do kolarstwa i sportów wodnych.

Rozwiń opis Zwiń opis