Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Marker

Marker

Marker to założona w 1952 roku niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji sprzętu narciarskiego, m.in. wiązań, kasków narciarskich, gogli, a także fok skiturowych. W pierwszych latach działalności firmy jej założyciel Hannes Marker opracował nowoczesne i bezpieczne wiązania narciarskie, które na stałe zagościły w świecie sportu i stały się kultowym produktem wykorzystywanym przez narciarzy na całym świecie. Wszystkie produkty od Marker cechują się wysoką jakością wykonania i niezwykłą wytrzymałością, dlatego warto zainwestować w nie nawet na początkowym etapie sportowej drogi. 

Prawdziwą misją marki jest opracowywanie takich produktów, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Marker wykorzystuje w swoich akcesoriach nowoczesne technologie, które zapewniają im doskonałe właściwości oraz znacznie poprawiające ich wydajność i wytrzymałość. Są to m.in.: system wiązań Sole.ID, kopolimerowa konstrukcja podeszwy GripWalk oraz absorbująca wstrząsy specjalna konstrukcja butów narciarskich X-cell Technology

Ponadto dla firmy Marker niezwykle istotne są kwestie ekologiczne. Z tego względu marka stawia na wykorzystywanie w produkcji w pełni biodegradowalnych oraz recyklingowanych materiałów. Świadczą o tym nadane im europejskie i światowe certyfikaty, jak ISO 14001, który potwierdza ograniczenie przez markę zużycia substancji chemicznych. Co więcej, Marker dba także o przesyłanie swoich produktów w torbach wielokrotnego użytku oraz drewnianych opakowaniach.  

Z marką współpracują profesjonalni sportowcy, jak: austriacki narciarz alpejski, wicemistrz świata Adrian Pertl, brązowy medalista olimpijski z Kanady Alex Beaulieu-Marchand oraz Alice Robinson – zwyciężczyni mistrzostw świata juniorów.  

Rozwiń opis Zwiń opis