Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

MAXXIS

MAXXIS to globalny lider w produkcji opon, zobowiązany do dostarczania wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Znana z opon do rowerów o wysokich osiągach, MAXXIS produkuje również opony do motocykli, samochodów, vanów, ciężarówek, pojazdów rolniczych i wielu innych, wszystkie utrzymane w najwyższej jakości.

Produkty MAXXIS są dogłębnie testowane w własnych obiektach oraz w wiodących na świecie centrach testowania opon. Dodatkowo inżynierowie firmy testują opony wspólnie z krajowymi i światowymi mistrzami oraz zespołami na całym świecie. MAXXIS wykorzystuje najbardziej zaawansowane urządzenia produkcyjne i obiekty inżynieryjne w branży, zapewniając rygorystyczną ocenę profesjonalną przed produkcją każdej nowej opony.

Rozwój Maxxis International sięga 1963 roku, kiedy to założono firmę Bickers, która do dziś jest jednym z liderów w branży motocyklowej. W 1998 roku nastąpiło wykupienie zarządu w Bickers, a w 2005 roku, w ramach wspólnego przedsięwzięcia z MAXXIS, powstała Maxxis International UK plc, odpowiedzialna za sprzedaż opon w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

MAXXIS zobowiązała się do ochrony środowiska, co doprowadziło do stworzenia nowych technologii w produkcji ekologicznych opon Maxxis Green. Ta nowa technologia skupia się zarówno na wzorze bieżnika, jak i na używanych materiałach.

Rozwiń opis Zwiń opis