Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

McDavid

McDavid to renomowany producent i dystrybutor sprzętu sportowego, odzieży ochronnej i odzieży do poprawy wydajności dla aktywnych osób i sportowców. Od momentu powstania w 1969 roku przez Dr. Roberta F. McDavid Jr., McDavid wyznacza standardy w zakresie prewencji urazów i poprawy wydajności sportowej.

Historia McDavid zaczęła się od stworzenia pierwszego szeroko stosowanego ochraniacza kolana do futbolu amerykańskiego. Dziś produkty McDavidna czele list polecanych przez profesjonalnych sportowców, specjalistów medycyny sportowej i trenerów. Firma oferuje szeroką gamę produktów, od badanych naukowo stabilizatorów kostek po spodenki kompresyjne z zastrzeżoną technologią.

McDavid ma również globalny zasięg – od głównej siedziby w Południowej Kalifornii i filii w Kanadzie, Japonii i Europie, po rosnącą dystrybucję na całym świecie. Celem firmy pozostaje kontynuacja dziedzictwa innowacyjnych produktów inspirujących do pewności siebie i pomagających sportowcom na każdym poziomie osiągać swoje cele.

McDavid koncentruje się na pierwszym miejscu dla sportowca, co odzwierciedlają liczne osiągnięcia firmy. Misją McDavid jest być nieodłączną częścią treningu każdego sportowca, motywować i przyczyniać się do sukcesu, tworząc świat osobistych rekordów.

Rozwiń opis Zwiń opis