Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Mikado

Marka Mikado, założona w 1989 roku z pasji do wędkarstwa, jest uznawana za jedną z kluczowych marek kształtujących polski rynek wędkarski. Firma, która rozpoczęła działalność jako importer, a następnie producent i dystrybutor sprzętu wędkarskiego, zdobyła uznanie zarówno w Polsce, jak i na międzynarodowej arenie.

W swojej ofercie Mikado posiada ponad 14 000 produktów, spełniających oczekiwania wędkarzy stosujących różne metody połowu. Silny zespół Product Managerów Mikado, współpracujący z inżynierami wiodących producentów komponentów jak Fuji, Sea Guide czy Toray, projektuje innowacyjny sprzęt wędkarski, wykorzystując najnowsze technologie. Każdy produkt przechodzi szczegółowe testy przez zespół testerów Mikado Fishing Team, by zapewnić komfort i pewność użytkowania.

Mikado to marka o silnym, międzynarodowym zasięgu, z sukcesem ekspandująca na nowe rynki w całej Europie. Od Rosji, przez kraje skandynawskie, aż po kraje Europy Zachodniej, produkty Mikado zdobywają popularność dzięki wysokiej jakości, atrakcyjnym cenom i efektywnej logistyce. Firma prowadzi bezpośrednią dystrybucję w dziewięciu europejskich państwach, tworząc z Polską jej rodzimy rynek.

Rozwiń opis Zwiń opis