Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Milly Mally

Powstała w 2007 roku nowoczesna firma Milly Mally specjalizuje się w produkcji jeździków, hulajnóg, rowerków oraz innych akcesoriów dedykowanych najmłodszym użytkownikom. Wszystkie produkty marki charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz spełniają europejskie oraz światowe wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Jeździki i hulajnogi od Milly Mally wspierają prawidłowy rozwój motoryczny dziecka, zapewniając przy tym mnóstwo radości z jazdy.  
 
Od samego początku marka cały czas stawia na rozwój, dzięki czemu jest obecnie jednym z największych producentów, specjalizujących się w wytwarzaniu profesjonalnych sprzętów dedykowanych dzieciom. Firma kieruje się opiniami konsumentów i wykorzystuje je podczas projektowania nowoczesnych rozwiązań. Z tego względu wszystkie produkty spełniają kryteria nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz tego marka zwraca uwagę także na kwestie estetyczne i wykorzystuje w swoich produktach unikalny design, który zadowala zwłaszcza najmłodszych użytkowników. 
 
Jednym z najbardziej popularnych akcesoriów od Milly Mally są rowerki biegowe, które są produktem flagowym marki. Firma oferuje wiele modeli, które są dostosowane do różnych grup wiekowych oraz charakteryzują się odmienną kolorystyką. Na przestrzeni lat marka uzyskała wiele odznaczeń i prestiżowych nagród, jak “Choice of Parents”, które świadczą o wysokiej jakości wykonania produktu.  

Rozwiń opis Zwiń opis