Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

MIVARDI

MIVARDI, najważniejsza marka wędkarska w Czechach i jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Europie Środkowej, została założona w 2004 roku. Od tego czasu nieustannie poszerza swoją ofertę produktów, skupiając się na sprzęcie do wędkarstwa karpiowego, feederowego i matchowego. Produkty MIVARDI, oznaczone symbolem M-CARP, są wybierane przez tysiące zadowolonych wędkarzy na całym kontynencie.

Tradycja i jakość to dwa filary, na których opiera się MIVARDI. Marka ta dąży do oferowania produktów lepszej jakości niż konkurencja, przy zachowaniu podobnych cen. Duży nacisk kładziony jest na precyzyjne projektowanie techniczne każdego produktu, funkcjonalność, staranny dobór materiałów oraz standardy produkcji, które wyróżniają MIVARDI na rynku.

Innowacje odgrywają kluczową rolę w rozwoju produktów MIVARDI. Wiele z nich pochodzi z wyłącznego projektu i zespołu ds. rozwoju marki. Nowe pomysły, rozwiązania techniczne i innowacje często wynikają z potrzeb klientów, którzy wymagają coraz bardziej zaawansowanych produktów.

Rozwiń opis Zwiń opis