Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Pikeur

Powstała w 1957 roku marka Pikeur dała początek masowej produkcji odzieży jeździeckiej. Dotychczas takową można było dostać tylko składając uprzednio odpowiednie zamówienie. Nowoczesny brand Pikeur już od początku swojego istnienia rewolucjonizował rynek sportowy, opracowując innowacyjne materiały, które cechowały się niezwykłą funkcjonalnością. Przełomowym momentem dla rozwoju firmy było nawiązanie w 1972 roku współpracy z Niemieckim Komitetem Olimpijskim Jeździectwa (w skrócie DOKR), na rzecz którego marka zaczęła dostarczać swoje jakościowe produkty. Na początku lat dwutysięcznych, dokładnie w 2006 roku, niemiecka drużyna jeździecka występowała w strojach od Pikeur podczas Światowych Igrzysk Jeździeckich w Akwizgranie. 
 
W szerokiej ofercie producenta znajdują się takie produkty jak bryczesy, kurtki, kamizelki, a także specjalistyczne stroje konkursowe. Wszystkie artykuły od Pikeur to synonim doskonałej jakości wykonania bowiem przy ich użyciu zastosowano wytrzymałe materiały, które przeszły przez szereg testów sprawdzających. Jest to między innymi tkanina Sensitive Fabric, która jest elastyczna, a dodatkowo posiada doskonałe właściwości oddychające oraz odprowadzające nadmiar wilgoci na zewnątrz. 
 
Ubrania jeździeckie od tej marki to także unikalny design, który wyróżnia się na tle propozycji innych brandów prawdziwą, klasyczną elegancją. W asortymencie Pikeur uwzględniono odzież zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców, którzy zwracają uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół. 

Rozwiń opis Zwiń opis