Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Polar

Początki fińskiej marki Polar sięgają 1977 roku. Firma jako pierwsza na świecie opracowała bezprzewodowy monitor pracy serca i zastosowała go w zegarkach, umożliwiając tym samym stałą kontrolę tętna, intensywności wysiłku oraz postępów. Marka od początku stawia na innowacyjne badania fizjologiczne i z zakresu medycyny sportowej. Posiada własne Centrum Badawcze Polar, które składa się z wewnętrznego zespołu ekspertów z dziedziny technologii, fizjologii i nauki o danych. Prowadzi badania nad technologią wearable, naukami o sporcie, aktywnością fizyczną i snem, dzięki czemu z zaawansowanych technicznie zegarków Polar korzystają zawodowi sportowcy, pasjonaci różnych aktywności fizycznych, jak i osoby chore, które potrzebują na bieżąco monitorować stan zdrowia.   
 
Z urządzeniami Polar możliwy jest m.in.: pomiar tętna i zmienności rytmu serca, monitorowanie aktywności fizycznej (w tym online), pomiar wydatku energetycznego czy ocena wydolności tlenowej. Standardowe funkcje łączności, takie jak Bluetooth, Wi-Fi i interfejsy API, pozwalają w szybki i łatwy sposób przesyłać dane z urządzeń Polar do systemów i aplikacji stosowanych przez użytkownika (np. Strava, TrainingPeaks, Nike+, MyFitnessPal czy Relive), a obsługa GPS umożliwia śledzenie tras biegowych czy pieszych wycieczek. 
 
Na liście produktów cenionych przez sportowych zapaleńców na całym świecie warto wymienić sensor pomiaru tętna Polar H10, optyczny sensor tętna OH1 czy smartwatch pierwszej generacji firmy Polar, czyli M600 (wyposażony w wewnętrzne API umożliwiające dostęp do m.in. wysokiej jakości sensora PPG, akcelerometru 3D, żyroskopu, technologii pozycjonowania GNNS, Bluetooth i Wi-fi). Marka opracowała także system treningowy dla drużyn - Polar Team pro, oparty na sensorze przekazującym w czasie rzeczywistym dane telemetryczne zawodnika do trenera. 

Rozwiń opis Zwiń opis